Single Blog Title

This is a single blog caption

UDANA INAUGURACJA!

Świt w najlepszy możliwy sposób rozpoczął piłkarską wiosnę, pokonując w Brwinowie 4. w tabeli Naprzód 2-1 (1-1). Od początku spotkania lepiej prezentował się zespół z Jelonek, lecz w 19. minucie – po stracie w środkowej strefie – to gospodarze wyszli z kontrą i objęli prowadzenie. Podopieczni Michała Głazowskiego nie zrazili się jednak utratą gola i konsekwentnie dążyli do wyrównania. Po rzucie wolnym tylko w poprzeczkę trafił Chrobociński. Co nie udało się jemu, udało się Janiszewskiemu, który na 3 minuty przed przerwą wykorzystał bardzo dobrą wrzutkę Staniszewskiego z rzutu wolnego. Po przerwie obraz gry niewiele się zmienił. Naprzód najlepszą okazję zmarnował w 65. minucie spotkania, kiedy to po składnej kontrze napastnik ostemplował z bliska poprzeczkę. Decydująca akcja meczu miała miejsce w 79. minucie i było kopią pierwszego gola. Po raz kolejny dobrą wrzutkę Staniszewskiego wykorzystał Janiszewski, który ubiegł bramkarza gospodarzy i po raz drugi tego dnia umieścił piłkę w siatce! Do końca meczu już nic się nie zmieniło i Świt zanotował bardzo ważne zwycięstwo! Warto zaznaczyć, że dla drużyny z Oświatowej była to dopiero pierwsza wyjazdowa wygrana w bieżącym sezonie. Za tydzień nadarza się okazja na kolejne, gdyż Świt wybierze się do Milanówka, aby zmierzyć się z tamtejszym Milanem. Początek spotkania w sobotę o godzinie 15.30. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!

Naprzód Brwinów – Świt Warszawa 1 – 2 (1 – 1)

1-0 Naprzód 19′
1-1 Maciek Janiszewski 42′ (Paweł Staniszewski)
1-2 Maciek Janiszewski 79′ (Paweł Staniszewski)

Skład: Orłoś – Adamiak (55′ Brzeszcz), Chrobociński, Janiszewski, Staniszewski – Olszewski (65′ Lejdyn), Milewski (78′ Musz) – Papusha, Dworakowski, Król – Bujniak (83′ Orliński)