Single Blog Title

This is a single blog caption

Zapowiedź meczu GKS Świt Warszawa – MKS Piaseczno II

Świt PiasecznoJuż w najbliższą sobotę podopiecznych trenera Michała Głazowskiego czeka kolejne ważne spotkanie. Stawką nie będą bowiem jedynie trzy ligowe punkty, ale także odbudowanie morale po ostatniej, wstydliwej porażce z Okęciem Warszawa. W 4. kolejce warszawskiej klasy A grupy III na Oświatową zawitają rezerwy MKS-u Piaseczno. Przyjezdni co prawda jeszcze w tym sezonie nie przegrali, ale aż dwa spośród trzech meczów zakończyli remisami. Piaseczyńskie rezerwy zajmują póki co 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 5 punktów, Świt z 4 „oczkami” jest na 6. lokacie.

Szkoleniowiec zespołu z Oświatowej w spotkaniu z MKS-em II na pewno nie będzie mógł skorzystać z usług Michała Chrobocińskiego, wątpliwy jest również udział Adama Jastrzębia oraz Grzegorza Orłosia. Głazowski powinien mieć natomiast do dyspozycji powracającego po kontuzji Sebastiana Bołtruczyka.

Ostatni raz obie drużyny mierzyły się ze sobą w sezonie 2015/2016, który Świt zakończył awansem do Ligi Okręgowej. Wtedy dwukrotnie górą był zespół z Oświatowej, który w 1. kolejce ligowej rozgromił w Piasecznie rezerwy MKS-u 5-1. W rewanżu podopieczni ówczesnego trenera – Zbigniewa Walewskiego – po zaciętym spotkaniu zwyciężyli 2-1. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w sobotę! Pierwszy gwizdek sędziego głównego zabrzmi punktualnie o godzinie 11:00.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!

Odpowiedz