Single Blog Title

This is a single blog caption

Zapowiedź spotkania z Turem Jaktorów

21363548_1432836873464943_120865970_o

 

Po katastrofie, jaka spotkała zespół Świtu w zeszły weekend, przychodzi szansa na rehabilitację. Przypomnijmy tylko, iż podopieczni Michała Głazowskiego zostali na własnym stadionie rozbici przez rezerwy MKS Piaseczno, przegrywając aż 1-8! Okazja na poprawienie nastrojów przychodzi jednak dość szybko, gdyż już w najbliższą sobotę zespół z Jelonek uda się do Jaktorowa, aby w spotkaniu 5. kolejki zmierzyć się z miejscowym Turem.

Warto zaznaczyć, że obie drużyny przystępują do tego spotkania w nienajlepszych nastrojach. Gospodarze sobotniego meczu tydzień temu sromotnie polegli w Nadarzynie, wyjeżdżając z tuzinem straconych bramek. Dla obu ekip będzie to zatem znakomita okazja na przełamanie i rozpoczęcie marszu w górę ligowej tabeli.

Niestety, mecz w Jaktorowie będzie kolejnym, podczas którego trener Michał Głazowski może mieć spore problemy kadrowe. Wykluczony jest występ Adama Jastrzębia, który wciąż leczy uraz pachwiny oraz juniora – Kacpra Krajewskiego – który zmaga się z kolei z kontuzją stopy. Pod znakiem zapytania stoją również występy Grzegorza Orłosia, Sebastiana Martyńskiego oraz Karola Szymczuka. Poza wyżej wymienioną grupą wszyscy inni zawodnicy powinni być do dyspozycji trenera na spotkanie z Turem.

Warto przypomnieć, iż ostatni raz obie drużyny mierzyły się ze sobą dwa lata temu,
w sezonie 2015/2016. Dwukrotnie górą był wtedy Świt, który w jesiennym starciu przy Oświatowej rozgromił gości aż 6-0 (hat-trick Adama Jastrzębia, dwie bramki Krzysztofa Fejchera oraz trafienie Pawła Staniszewskiego), w Jaktorowie zespół z Jelonek wygrał natomiast 4-0 (dublety Artema Papushy oraz Krzysztofa Fejchera). Miejmy nadzieję, iż wynik sobotniego starcia będzie równie dobry!

Spotkanie 5. Kolejki warszawskiej Klasy A grupy III pomiędzy Turem Jaktorów a warszawskim Świtem odbędzie się w najbliższą sobotę (14.09) w Jaktorowie, przy ul. Warszawskiej 88. Pierwszy gwizdek sędziego głównego rozbrzmi już o godzinie 10.00. Mamy nadzieję, iż wczesna pora nikogo nie zrazi i kolejny raz wspomożecie nas swoim dopingiem!

Odpowiedz